0
Your Cart

SADAM/ERATRANSPORT

KELNASE SADAM

Lisaks liinilaevale on võimalik Prangli saarele tulla ka enda transpordiga. Sadamas on 3 kaid, kus saabujal on võimalik leida endale sobiv asukoht vastavalt enda aluse suuruse järgi. Kohapeal tegeleb parkimiskohtade reguleerimisega sadamakapten.

Sadamasse on oodatud alused süvisega kuni 2,5m. Suunis ei kehti eritingimuste puhul, kui vesi on keskmiselt madalam. Sadamas parkides arvesta ka teiste laevaga saabuvate külalistega ja sildu enda alus kompaktselt! Palun ära pargi liinilaeva kohale või eriliselt märgistatud sildumise kohale. Proovime kõik koos ära mahtuda koduste mõõtmetega Kelnase sadamasse.

PS! Kelnase sadamas on sildumise tasu. Täpsema hinnastamisega vastavalt veedetud ajale saate tutvuda Kelnase Sadamakapteni hoones või kontakteerudes erakai omanikuga. Sadamatasu sees on olemas elekter, vesi ja tualettruumid. Soovi korral on võimalik eritasu eest välja rentida kai peal asuvat sauna. Infot saare kohta saab sadamakapteni hoonest või helistades sadamakaptenile.

Kelnase sadamas on avatud ka Alexela tankla, kuid võimsate masinate ja suvise suure nõudluse tõttu mitte panna kõiki lootusi tankimisvõimaluse peale, sest sinu saabumise ajaks on võib-olla just kütus otsa saanud.

Viimsi valla alla kuuluvaid kaisid haldab sadamakapten Tae. Kontakt +37251919167.

Aiaga eraldatud erakai haldusega tegeleb Mihkel. Kontakt +372 56258053.